Bae Suzy

اشتراک گذاری
Bae Suzy
  • نویسنده : 🎧박중기🎧
  • تاریخ ایجاد : 20/10/17
  • نظرات : بدون نظر
  • بازدید 61 بازدید

درباره بازیگر

نام ها: بائه سوزی | Bae Suzy

دیگر نام ها: Bae Su Ji | 배수지

تاریخ تولد : October 10, 1994

سن : 26

قد: 167m

وزن: 47Kg

جنسیت: زن

خانواده: یک خواهر و یک برادر

تحصیل: هنر های نمایشی

ملیت: کره ای

محل تولد: گوانگجو

بیوگرافی :

بائه سوزی متولد ۱۰ اکتبر ۱۹۹۴ خواننده، بازیگر و مدل کره‌ای است که به “سوزی” مشهور است. او با بازی در سریال روياى بلند با نقش “گو هی می” شهرت زیادی به دست‌آورد. عضو گروه میس ای است.سوزی در گوانگجو،کره جنوبی در ۱۰ اکتبر سال ۱۹۹۴ به دنیا آمد. او دارای یک خواهر بزرگتر سو بن، و یک برادر جوانتر سانگ مون است.او در دبیرستان سئول در هنر های نمایشی حضور داشت. او برای امتحان امنت سوپراستار کی رفت و از طریق دور مقدماتی ساخته شد اما او در نهایت حذف شد.با این حال،او جلب توجه دیده بان از کمپانی JYP ،وبه زودی یک کارآموز شد و بعد از آموزش یک ساله با اعضای فی و جیا جفت شد.و بعد از آن مین هم به اعضای آنها پیوست و جمعا ۴ نفر شد.و اسم گروهشان را میس ای گذاشتند.

سوزی در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۴ در ناحیه بوک، گوانجیو، کره جنوبی متولد شد، او یک خواهر بزرگتر، سو بن و یک برادر جوان، Sang-moon دارد. او به مدرسه هنرهای نمایشی سئول رفت. اولین بار او یک مدل خرید آنلاین بود. در سال ۲۰۰۹، او برای Mnet Superstar K مورد آزمایش قرار گرفت و آن را از طریق دور مقدماتی انجام داد اما در نهایت حذف شد. با این حال، او توجه یک ناظر از JYP Entertainment را جلب کرد و به زودی به یک کارآموز تبدیل شد.پس از آموزش برای یک سال، او با همکاران فی و جیا متصل شد. پس از اضافه کردن مین به گروه، چهار نفر از آن‌ها برای اولین بار برای اولین بار آماده شدند.

در ماه مارس سال ۲۰۱۰، سوزی با همکاران فی و جیا به تشکیل گروه miss A ملحق شد. سه گروه نخستین فعالیت‌های رسمی تبلیغاتی خود را در چین به عنوان یک گروه با ثبت نام در گروه سامسونگ الکترونیک در چین آغاز کردند. این گروه آهنگی با نام تجاری “Love Again” را برای جشنواره بیت سامسونگ مورد استفاده قرار داد. این آهنگ توسط آهنگساز کره ای Super Changddai نوشته شده‌است و فیلم موسیقی توسط Hong Won-ki هدایت شده‌است.

گروه چهار نفره دختران در ابتدای ماه ژوئیه ۲۰۱۰ از طریق JYP Entertainment با “Bad Girl Good Girl” ساخته شدند. پس از یک دوره ارتقاء موفقیت‌آمیز هفت هفته، این گروه در ماه اکتبر با یک عنوان جدید “نفس” از مرحله دوم تکمیل شد. آن‌ها این آهنگ را برای یک ماه ترویج دادند و در ۷ نوامبر آخرین مرحله خداحافظی خود را سپری کردند.

گروه سپس در ژوئیه ۲۰۱۱ با انتشار نخستین آلبوم استودیویی آلبوم A خود، با عنوان “Good Bye Baby” منتشر شد. این گروه در اوایل ماه سپتامبر پس از یافتن موفقیت‌های بزرگی در آلبوم و آهنگ آهنگ خود، خود را در مرحله خوش تیپ سپری کردند. آن‌ها پس از آن تمرکز خود را به فعالیت‌های خارج از کشور خود، از جمله اولین چینی خود را. در فوریه ۲۰۱۲، آن‌ها با سبک جدید موسیقی خود از طریق لمس بازگشت.

در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۱۲، زنان مستقل Pt.III را منتشر کردند. این آلبوم به وسیله Destiny’s Child، بت گروهی، به ترانه «زنان مستقل» احترام گذاشته شده‌است. در وم استودیویی کامل Hush بازگشت. آهنگ عنوان توسط آهنگساز معروف، E-Tribe ساخته شده‌است. در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۵، گروه دیگری از آهنگ‌های ممتاز آلبوم “رنگ ها” “The Only You” منتشر شده توسط Black Eyed Pilseung منتشر شد.

 

0
راه اسان تری برای ارتباط با کاربرانمان پیدا کردیم
کانال تلگرام استار دراما گروه تلگرام استار دراما

نظرات این پست

هیچ نظری وجود ندارد

  • سلام، مهمان